Меню сайта
Форма входа
Среда
27.01.2021
23:59


Наш опрос
Чем для Вас интересен этот сайт?
Всего ответов: 741
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » 2014 » Февраль » 24 » 15-річчя крокує Україною
20:58
15-річчя крокує Україною
     

Цей 2013 рік став дуже особливим для нас, бо 15 років тому AVON - один із провідних світових брендів краси - відкрив свої представництва в багатьох куточках України. Свої дружні обійми розкрили Київ, Одеса, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Сімферополь, Луганськ, Рівне, Івано-Франківськ та Вінниця. 

      «Ейвон Косметікс Юкрейн» за правом вважається однією з найбільших компаній прямих продажів в Україні. Це стало можливим тільки завдяки самовідданій роботі Представників AVON, заради визнання яких компанія Avon організувала проект ROAD SHOW, що став святом Всеукраїнського масштабу. 

      До кінця 2013 року наша дружна команда відвідає всі регіони країни, щоб привітати кожну Філію з Днем Народження: кожного Районного Менеджера, Координатора і Представника, які ось уже 15 років розділяють з компанією AVON її успіх і благополуччя.  Ми хочемо поділитись цим прекрасним святом із кожним з Вас. Для ми створили спеціальні Інтернет-сторінки, на яких Ви можете ознайомитись з яскравим фоторепортажем святкування Дня Народження Філій AVON. Хай любов проникне в серце кожного!

        З Днем Народження Вас, Друзі!
Просмотров: 611 | Добавил: Виктория | Рейтинг: 5.0/1
Мы Вконтакте
Каталог Avon №9
О доставке

Сайт AVON Украина© 2021