Меню сайта
Форма входа
Вторник
19.01.2021
00:38


Наш опрос
Знакомы ли Вы с продукцией Avon?
Всего ответов: 1800
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2014 » Февраль » 24 » Avon провела акцію проти домашнього насильства.
21:06
Avon провела акцію проти домашнього насильства.

Avon провела акцію проти домашнього насильства #SeeTheSigns для підтримки кампанії «16 днів проти гендерного насильства».

Голівудська акторка Меган Фокс підтримує ініціативу, щоб допомогти людям #SeeTheSigns насильства завдяки потужній глобальній кампанії у соціальних мережах.Нью Йорк. 25 листопада, 2013 - в Міжнародний день ліквідації насильства проти жінок, акторка Меган Фокс, обличчя парфуму Avon Instinct , підтримала акцію Avon #SeeTheSigns, глобальну кампанію у соціальних мережах, що має на меті навчити громадськість виявляти ознаки домашнього насильства. Як частина соціальної програми Avon «Скажімо Ні проти домашнього насильства», #SeeTheSigns проходила під час міжнародного правозахисного руху проти гендерного насильства та інформує свідків і жертв про ознаки насильства в сім'ї та як безпечно втрутитися або звернутися за допомогою.

Об’єднані хештегом, #SeeTheSigns, кампанія включала серію плакатів із вражаючою графікою, що допоможе людям розпізнавати часто тонкі «ознаки» насильства в сім'ї . За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожна третя жінка у всьому світі переживе фізичне або сексуальне насильство бодай раз у житті, найчастіше з боку інтимного партнера.

"Відсутність розмови про насильство в сім'ї насправді сприяє приховуванню епідемії», сказала Меган Фокс, акторка і обличчя аромату Avon Instinct. " Ініціювавши акцію #SeeTheSigns, Avon сподівається створити глобальний рух, завдяки людям, які будуть поширювати інформацію на своїх сторінках в інтернеті та тим самим навчати інших ознакам зловживання, щоб в решті-решт ми змогли подолати цю епідемію насильства".

Двадцять п'ять країн підтримали нову кампанію Avon і опублікували плакати на своїх сторінках у Facebook та локальних мережах протягом «16 днів проти гендерного насильства». Кампанія завершилась в Міжнародний день прав людини 10 грудня.

Дізнайтеся більше про на www.ostanovimnasilie.org.ua

Просмотров: 698 | Добавил: Виктория | Рейтинг: 0.0/0
Мы Вконтакте
Каталог Avon №9
О доставке

Сайт AVON Украина© 2021